Podřípský rodinný pivovar

Podřipský rodinný minipivovar se nachází v obci Ctiněves na úpatí hory Říp. Pivovar byl založen na konci roku 2013, kdy se zemědělská budova předělala na pivovar. První pivo se uvařilo v květnu 2014 a jednalo se o světlý ležák, který je stálicí v naší nabídce.

Vaříme piva jak svrchně tak spodně kvašená, nefiltrovaná a nepasterizovaná, jen za pomoci vody, sladu chmele a kvasnic a lásky k pivu. Při vaření nových druhů piv spolupracujeme s několika špičkovými sládky, tak  aby výsledkem bylo vynikající pivo, vyvážené barvy, vůně a chutě. I díky tomu jsme získali  několik ocenění a to i v mezinárodní konkurenci .

Součástí minipivovaru je i pivovarská hospůdka pro cca 60 lidí a za teplého počasí  venkovní posezení, kde je možno ochutnat naše piva a dát si něco malého k pivku. Pořádáme i akce typu grilované prase nebo pravá česká zabíjačka apod..

Pivo stáčíme jednak do KEG sudů o objemu 20l, 30l a 50l a jednak do PET lahví o objemu 1l a 1,5l. Do budoucna chystáme také stáčet  do skleněných lahví. Nabízíme i možnost zapůjčení chlazení . 

Naše pivo dodáváme  do několika hospod jejíž aktuální přehled se nachází na našich webových stránkách, stejně tak se účastníme mnoha akcí, kde můžete ochutnat naše piva.